Drugi tydzień wakacji – Oceanarium i zabawy kredą

Ostatni tydzień zajęć przed przerwą idzie pełną parą! 📚🌟 Dziękujemy za obecność na naszych zajęciach 📖🎉

W tym tygodniu mieliśmy wyjątkowe zajęcia z piękną książką o „Oceanarium”. Dzieci były zachwycone, gdy mogły przenieść się w podwodny świat pełen fascynujących stworzeń. Na podstawie ilustracji z książki, rysowały kredą na chodniku przed biblioteką. Efekty ich pracy są naprawdę imponujące – kolorowe obrazy morskich stworzeń zdobią teraz chodnik, przyciągając uwagę przechodniów.

Zastanawiam się, czy dzieci będą pamiętały wszystkie te niezwykłe stworzenia, o których się dowiedziały. Czy będą pamiętały kryla, małe, ale ważne stworzenie w ekosystemie morskim? Czy będą pamiętały okrzemki, mikroskopijne rośliny, które są podstawą łańcucha pokarmowego? I oczywiście płaszczki, które tak majestatycznie poruszają się w wodzie.

W sobotę również mieliśmy fantastyczne zajęcia, pełne kreatywności i zabawy. Dzieciaki były niesamowicie zaangażowane i stworzyły prawdziwe arcydzieła.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i zapraszamy na kolejne zajęcia, które odbędą się 6 sierpnia.

#wakacjezbiblioteką #kreda #zksiążkamibywaciekawie #mbpgiżycko #bibliotecznedzieci